Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 14-08-07, 23:34
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Angry

Πωπω ρε παιδιά...Ήμαρτον δηλαδή...Γιατί τόσα bugs αυτό το 116???και ένας φίλος μου που το πειρε ένα σκασμό λεφτά (σημειωτέον το θεωρώ εγώ προσωπικά τραγική επιλογή για τα λεφτά του,καλύτερα κάτι απο άλλη μάρκα ή μεταχειρισμένο που λέει ο λόγος,αλλά το σημειώνω,προσωπική άποψη...) μου έχει πει και αυτός ότι του παρουσίασε τα περισσότερα από τα προβλήματα που καταγράψατε εδώ...Ευτυχώς εντός εγγύησης ακόμα και όλα οκ....Αμα λήξει όμως...τότε αρχίζουν τα "πραγματικά" προβλήματα και θα πρέπει τότε να τα χώνεις άγρια για ότι άσχετο εκτός της τυπικής συντήρησης παρουσιάζει...Τι να πω... Πραγματικά κρίμα τα λεφτά και ντροπή τους στη ΒΜW,γι αυτά και για ανάλογα περιστατικά,που κάνουν τους πελάτες δοκιμαστές και σου λεει έχει ο θεός,ας πληρώσουν οι μ@λ@κες τα δικά μας κενά και που ξέρεις?ένα χρόνο πριν αλλάξουμε ξανά design ίσως να τους δώσουμε και μια αψεγάδιαστη γραμμή παραγωγής,πάλι άλλωστε θα τρέξουν να πάρουν το καινούργιο,οπότε no problem... Οτι και να πει κανείς είναι λίγο...Sorry που ξέφυγα λιγάκι απο το topic αλλά βλέποντας το φίλο μου να ταλαιπωρείται,καθώς και άλλους απότι διαπίστωσα,δεν μπορούσα να κρατήσω το στόμα μου κλειστό...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 14-08-07 στις 23:46