Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 02-11-13, 23:08
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Συνεχιζεται ομως η ασχετη συζητηση....

Τι να βαλει στο γιαρις η αδερφη μου? Η ο γκοντ στο 318 η ο BMW power στο 318? Φεντεραλ ρσρ?

Καποιος μπορει να ψαχνει 3 παρομοιας κλασης ελαστικα με καποιο να εχει πολυ καλυτερο δεικτη αντιστασης κυλισης και παρομοιες επιδοσεις (και απο δοκιμες).....γιατι ναα μην το κοιταζει και αυτο?

Ξαναλεω, θεωρουσα το δεικτη αυτο ανευ σημασιας εντελως. Αναθεωρησα με αυτα.

Οταν εβαλα παλι θερινα ελαστικα, εβαλα τα φαιρστοουν για τσιγγουνια, τα ειχε 20-30 ευρω φτηνοτερα απο πιο μεγαλων εταιρειων με προφανως καλυτερο δεικτη κυλισης.
Ε δεν ξαναπετυχα τις καταναλωσεις που ειχα με τα κοντι πρεμιουμ 2 με παρομοια οδηγηση.

Με τα κοντι περσι το καλοκαιρι πετυχαινα κατω απο 7 και μεχρι 8.
Βαζω τα χειμερινα και ειμαι στα 10 και κατω απο 9 με καμια δυναμη.
Βαζω τα Firestone και βλεπω οτι ειμαι στο 8-9 με ιδια οδγηση, ιδιες διαδρομες, ιδια κατασταση οχηματος και καινουρια μπουζι.
Τα φαιρστονε δεν κρατανε καλυτερα παντως απο τα οικολογικα κοντι.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση