Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 06-07-11, 08:25
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
τοση στεναχωρια δε μου εδωσε ποτε το μοτορσπορτ. Το ξερω οτι ειναι για το καλο μου,...ευχαριστω γιατις απαντησεις οοοολους σας παιδια, θα αναμεινω προς ανευρεση της ιδανικης ζαντας....
Θάνο να σου πω κ γω τη γνώμη μου....καταλαβαίνω ότι έχεις φάει σκάλωμα απο το "μικροβιο" της ζανταλλαγής αλλά επειδή οι δικές σου είναι πολύ όμορφες κ γνήσιες κ με αντοχές...μην τις αλλάζεις.Γνώμη μου πάντα.Αντι αυτού μπορείς να μπάξεις ένα προφυλακτήρα m(βαμμένο με προβολια που ήδη εβαλες διακοπτη,σε τιμή θα σου βγει όσο επισκευασμένες οι αμφιβολου αντοχη ζαντες που θελεις) εμπρός....οπως είχα κάνει κ γω...κ το αμαξι σου θα μεταμορφωθει....το βλέμμα σου θα πέφτει συνεχως εκει κ θα ξεχασεις τη ζανταλλαγή.......ετσι τουλαχιστον θέλω να πιστεύω.....
Υ.Γ οι συνφορουμιτες εκ των οποιων πολλοι ειναι εκτος απο καλοι γνωστοι κ καλοι φίλοι σου μιλάνε γ καλο σου πρωτιστως...ασχετα αν αυτα που ακους ειναι συμφωνα με τα μη σωστα? θελω σου....οποτε μην στεναχωριεσαι!Οι φιλοι πρεπει να λενε τυην αληθεια κ μονο την αληθεια...καποτε μου ταλεγες κ συ.........
__________________

Απάντηση με παράθεση