Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1609  
Παλιά 05-10-18, 19:22
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικά φαίνεται τέλειο, αλλά έχει κάνει καλό πλύσιμο-γυάλισμα (προφανώς) και έχει ολοκαίνουριο δέρμα σε καθίσματα, τιμόνι, λεβιέ.
Δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό.
Μήπως είναι καλύτερα να πάρεις ένα με 15000 ευρώ και να δώσεις 3-4χιλιάρικα να τα κάνεις μόνος σου τα δέρματα κλπ εμφανισιακά θέματα και σε ότι χρώμα θέλεις? (και σου μένουν και 5 χιλιάδες για ανανέωση στα μηχανικά)
Δημήτρη εγώ δεν πιστεύω ότι έχει καινούριο δέρμα στα καθίσματα (στο τιμόνι ναι). Σε τέτοια κατάσταση ήταν τα δικά μου στο Ζ4 και σε τέτοια κατάσταση περιπου είναι στο Μ3 που πήρα χωρίς να έχουν αλλαχτεί ποτέ. Και το αμάξι αυτό έχει κοντα στα ίδια χιλιόμετρα. Άμα τα προσέχεις αντέχουν. Απλά 1/10 τα προσέχουν. Αν όντως είναι γνήσια τα χλμ προφανώς δεν ήταν καθημερινό άρα μπορεί να είναι προσεγμένα. Τέλος να σου πω ότι από αυτά που έχω δει αυτά που παίρνεις με 15 θέλουν αλλά 10 τουλαχιστον για να έρθουν σε άριστη κατάσταση και πάλι θα έχουν πάνω από 150.000χλμ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 05-10-18 στις 19:25
Απάντηση με παράθεση