Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 29-06-17, 23:48
Το avatar του χρήστη jim_pas
jim_pas Ο χρήστης jim_pas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2009
Μηνύματα: 380
jim_pas is on a distinguished road
Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά..να 'στε καλά.. εντυπώσεις ακόμα σχηματίζω...με πιλότο πας και 250 άνεση το θέμα είναι ότι έχει αρκετή κίνηση στους δρόμους της Γερμανίας οπότε μόνο νύχτα μπορείς να πας γρήγορα με πιλότο..παρατήρησα ότι το αυτοκίνητο δουλεύει σε αυτοκινητόδρομο με θερμοκρασία νερού γύρω στους 97-98 βαθμούς και μέσα στην κίνηση σε πόλη μπορεί να φτάσει και τους 110 βαθμούς..ξέρει κανείς έαν είναι λογικό? απο γνωστούς που ρώτησα μου είπαν ότι το συγκεκριμένο μοτέρ είναι λογικό να δουλεύει εκεί....
Απο ότι ξέρω όπως είπε και ο stef έχει μετοχές και η BMW AG και η οικογένεια Bovensiepen..Γενικά μέσα και το navalina δερμα σε συνδυασμό με το σκουρόχρωμο ξύλο,την professional οθόνη και τον φωτισμό(ειδικά την νύχτα) το κάνει ξεχωριστό.... Αν και δεν πήγα πίσω στο συνεργείο της alpina πραγματικά πιστεύω ότι είναι εμπειρία ζωής και με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπεράσω απο εκεί... περισσότερα για το αυτοκίνητο θα δω τις επόμενες μέρες μιας και ετοιμάζω ταξίδι για Ελλάδα,οπότε εκει θα έχω ακόμα πιο πολλά χιλιόμετρα για να το δω...
__________________
Απάντηση με παράθεση