Θέμα: ΒΜW 328ι tuning
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 11-06-09, 01:29
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
επισης ο εκκεντροφορος του US M3 κανει πολυ καλη δουλεια απο οτι μου ειπαν

Γι αυτο ξερουμε τιποτα παραπανω?Το εχει κανει κανεις?


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
φοραω ετοιμο προγραμμα απο ποια εταιρια δεν εχω ιδεα αλλα καποια επωνυμη

απο εξατμιση εβγαλα καταλυτες και τους ξαναβαλα μιας και η δυναμομετρηση εδειξε οτι η διαφορα ηταν μηδαμινη απλως κρατουσε τη δυναμη για καμια 100-200 στροφες παραπανω μετα τους καταλυτες εχω inox σωληνα μεχρι το τελικο το οποιο ειναι χειροποιητο εντελως ελευθερο οποτε καταλαβες οτι φοραω οτοασπιδες

οι εκκεντροφοροι dbillas 260/248 κοστισαν 900 ευρο αγορα και 100 τοποθετηση δουλευουν ανετα και με μαμα προγραμμα απο οτι μου ειπανε σε μαιλ που τους εστειλα και οτι θα δωσουν 13-14 αλογα,το οποιο επιβεβαιωθηκε στη δυναμομετρηση
ουτε θεμα με στεγνωμα υπαρχει παρ ολο που φοραει χοανη εκκεντροφορους και εισαγωγη μ50 μιας και στο δυναμομετρο εδειξε 13 με 13,5 στις 5000 με 6000 και 12,9 στον κοφτη
βγαζει κανονικα καρτα καυσαεριων μιας και οι δυο εξατμισεις δειχνουν τελεια καυσαερια καπου 1.003, που να μην ειχε και 300.000 χιλιομετρα....
Τοσο αμελητεα διαφορα με τους καταλυτες ε?Και εγω που ειχα ακουσει οτι κανουν τρελη διαφορα και ειχα στο προγραμα οχι να τους βγαλω αλλα να βαλω 100αρηδες αλλα αμα ειναι ετσι οπως τα λες αστους οπως ειναι!!!!!!!

Θα μπαξω συντομα τελικο(με τρωει εδω και πολυ πολυ καιρο αλλα πιστευω πως πλησιαζει η ωρα, θελω να το ακουω περισσοτερο), σκεφτομαι πολυ Scorpion μιας και ειχα παλια στο 320 και εκανε απιστευτο ηχο αλλα δεν εχω αποκλεισει και το χειροποιητο απλα ενας εξατμισας κορινθο μου ζητησε 380 ευρω και με τοσα πέρνω το Scorpion απο αγγλια μαζι με μεταφορικα και επισεις σκεφτομε αυτα τα χταποδακια αντιγραφη σουπερσπριντ που πεζουνε γυρω στο 100αρικο αν και πολλοι που το εχω συζητησει μου λενε οτι θα σπασει σε κανα χρονο και ειναι αμφιλεγομενο το ποσο θα κερδισω και αν (αλλα ευτηχως ειναι μικρο το κοστος οποτε πιστευω αξιζει η δοκιμη).Πιστευω ενα τετοιο θα ηταν καλο μπαξιμο και για σενα!!!!!

Οι εκκεντροφοροι πολυ καλο μπαξιμο !!!!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση