Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 27-12-08, 22:57
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από grlag Εμφάνιση μηνυμάτων
Ίσως δεν γνωρίζουν πολλοί οτι τα XENON KIT των 100 ή 200 euro που κυκλοφορούν για φανάρια που είναι για λάμπες αλογόνου, σε λίγο καιρό καταστρέφουν τα φανάρια (με σημαντικό κόστος αντικατάστασης).Ένα XENON κομπλέ σύστημα περιλαμβάνει τα φανάρια τις λάμπες κ.λ.π. και κοστίζει πάνω απο 1000 euro και είτε είναι μαμά (σαν εξτρα στο αυτοκίνητο) είτε του εμπορίου. ...Τα υπόλοιπα είναι ιστορίες να αγαπιόμαστε που προορίζονται για τους φτωχούς συγγενείς αλλά που κοστίζουν τελικά πολύ παραπάνω. Ψαχτείτε λίγο να μην πληρώνετε τζάμπα χρήματα για καραγκιοζιλίκια κόβοντας καλώδια για συνδέσεις,ανοίγοντας τρύπες για τα καλώδια,προγραμματισμούς συστήματος κ.λ.π.
Μπράβο ρε φίλε! Αυτό μόνο λες? Το άλλο, που όπου περνάνε γίνεται Ανάσταση Κυρίου και τυφλώνουν μέχρι και 6° όροφο με μεσαία σκάλα.

Εγώ πραγματικά απορώ πώς τα επιτρέπουν ....έχει γίνει κανένας έλεγχος ποτέ από το υπουργείο εμπορίου γι αυτά τα υποτιθέμενο xenon των 360° που φωτίζουν στον ουρανό? και μή μου πει κανείς ότι είναι θέμα ρύθμισης, γιατί ξέρω πολύ καλά τι ρύθμιση σηκώνουν ...ότι ρύθμιση και να τους κάνεις, αυτά τον ουρανό θα φωτίζουν.....

Όποτε τα πετυχαίνω απέναντι μου βλαστιμάω το μπουρδελο-κράτος που ζώ και φυσικά ανάβω τη μεγάλη σκάλα xenon, να δω τι γίνεται μπροστά μου, γιατί αλλιώς θα οδηγώ στα τυφλά ...και κάποια στιγμή, ή θα κολλήσω εγώ πάνω σε κανέναν τέτοιον, η αυτός πάνω σε μένα...

Αλλά μπουρδέλο χώρα δεν είμαστε? Τι να πείς?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 27-12-08 στις 22:59
Απάντηση με παράθεση