Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 10-02-13, 09:16
Το avatar του χρήστη tasos.kamv
tasos.kamv Ο χρήστης tasos.kamv δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-08-2007
Μηνύματα: 592
tasos.kamv will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από intasg Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάλι στο ίδιο αυτοκίνητο με 220.000 χλμ δεν έχω κάνει τίποτα από όλα αυτά, εκτός από τα σέρβις στην ώρα τους και είναι μια χαρά. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να αλλάξεις πράγματα τα οποία δεν έχουν πρόβλημα. Προληπτικά; Τότε άλλαξε και μοτέρ γιατί κάποια στιγμή μπορεί κάτι να σου βγάλει.
Κράτησε φίλε μου τα χρήματά σου. Μην τα δίνεις στα συνεργεία, δώστα στην οικογένειά σου ή κοίτα να τα χαρείς εσύ.
συμφωνώ εν μέρει μαζί σου, ναι είναι καλό αυτοκίνητο, αλλά δεν μπορεί με 220.000km να μην έχεις αλλάξει ψαλίδια εμπρός, σινεμπλόκ (μπρος & πίσω), τοπ μαουντ, αναρτήσεις, δίσκο - πλατό, δισκόπλακες και διάφορα άλλα...
ή το έχεις παραμελήσει και το όχημα σου είναι σε κακή κατάσταση ή τα έχεις αλλάξει και δεν το αναφέρεις...
Καλά τα λες, η εποχή είναι δύσκολη και φυσικά προέχει ο φίλος Dermatis να χαρεί τα χρήματά του ή να τα δώσει στην οικογένειά του, αλλά και η "μπέμπα" θέλει τη φροντίδα της για να είναι μπέμπα... φυσικά αλλάζοντας ότι χρειάζεται και επιβάλλεται και όχι το μισό αμάξι χωρίς λόγο... πιθανώς η μπέμπα του φίλου Dermatis να μην χρειάζεται τα περισσότερα από αυτά που ανέφερα, μιας και θεωρώ πολύ λίγα τα χιλιόμετρα του....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos.kamv : 10-02-13 στις 09:20
Απάντηση με παράθεση