Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 12-01-17, 01:27
///Mflyin' Ο χρήστης ///Mflyin' δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-11-2015
Μηνύματα: 219
///Mflyin' is on a distinguished road
Καλησπερα!...Ξανανοιγω το θεμα για οσους ειχαν ενδιαφερθει για την παραπανω αναρτηση...τελικα την τοποθετησα και εχω να πω τα εξης: Καταρχην εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο την επιλογη αυτη καθως το αμαξι πλεον εχει γινει τρενο...δεν υπαρχουν κλισεις πουθενα...το τιμονι εγινε πιο αμεσο και τα σχετικα...επισης δεν φοραω μπαρες θολων, φαρδυτερες αντιστρεπτικες κλπ κλπ..περα ομως απο αυτο το αμαξι δεν κοπαναει...η αναρτηση δεν ειναι κουτσουρο αλλα αρκετα φιλικη θα ελεγα σε φυσιολογικες ανωμαλιες...να τονισω οτι φοραω και 18ρες... ομως δεν ειναι για καθημερινη χρηση μεσα στην πολη ...ΠΡΟΣΟΧΗ...στην περιπτωση μου χρειαστηκε να βαλω ζαντες με αλλο οφσετ προκειμενου να το χαμηλωσω διοτι το ελατηριο εβρισκε στο λαστιχο...στο μαμα υψος δεν ειχα θεμα ..συμβιβαστηκα διοτι το ειχα σκοπο να αλλαξω απλως το εκανα νωριτερα...απο 16χ7 ΕΤ46 πηγα σε 18χ8,5 ΕΤ35 εμπρος και 18χ9,5 ΕΤ35 πισω... συνηθως χρειαζονται αποστατες η αλλαγη ζαντας οπως συνεβη και με εμενα ειδικα αν το αμαξι χαμηλωσει... χρειαστηκα και 5 χιλιοστα στους μπροστα...με λιγα λογια θελει ψαξιμο προκειμενου να μην ταλαιπωρηθειτε...εγω ομολογω πως ταλαιπωρηθηκα λιγο αλλα το αποτελεσμα με δικαιωσε... θα τη συνιστουσα σε αυτον που θελει καλο κρατημα και στησιμο και εχει το αμαξι για βολτα και οχι καθημερινο..αυτα απο μενα..
Απάντηση με παράθεση