Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 20-05-09, 13:33
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω θεματακι.......!Σκεφτομαι να αλλαξω τα μπροστα φρενα για λογους καλαισθησιας μονο μιας και αυτα που εχω πλεον με υπερκαλυπτουν!Η οδηγικη συμπεριφορα μου δεν ειναι των ακρων αλλα και εκτος αυτου οποτε και να τα χρειαστηκα .... ηταν εκει...!
...
σορρυ αν ειμαι off topic.....αλλα ειναι το πιο προσφατο θρεντ με θεμα τα φρενα!!
ευχαριστω!!
Τα post στα μετέφερα σε νέο thread. Δεν υπάρχει θέμα τέτοιας συγχώνευσης θεμάτων Βασίλη. Μπορείς να έχεις το δικό σου thread. Αλοίμονο...

Στο προκείμενο τώρα. Η διαφορά που θα σου δώσουν τα φρένα που συζητάς είναι αξιοσημείωτη, αλλά μόνο σε ρυθμούς συνεχούς κυνηγητού των φρένων! Η αισθητική αναβάθμιση βέβαια είναι δεδομένη.
Στην περίπτωση που προχωρήσεις στην αναβάθμιση, τα εργοστασιακά σου στα "κλείνω" από τώρα...
C U out there
Απάντηση με παράθεση