Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 07-02-18, 22:33
FD3S Ο χρήστης FD3S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2010
Μηνύματα: 105
FD3S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgepap Εμφάνιση μηνυμάτων
Ημαρτον!!!!!
Αν τον εβρισκα επ αυτοφώρω θα τον σκοτωνα...!!

Προσοχη στο αυτοκινητο αυτο μην του κανουν χειρότερα οι κομπλεξικοι που κυκλοφορουν...!!

Έτσι ήμουν και εγώ όταν το είδα, παρακαλούσα απλά να τον πετύχω κάπου.
Το φοβάμαι και εγώ τα χειρότερα για αυτό το μετέφερα αλλού μέχρι να βρω μια μονιμη λύση.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konoss Εμφάνιση μηνυμάτων
Με κατι τετοια μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι . Πραγματικα κριμα .
Στα συνεργεια που πας να τους ρωτησεις τι μαρκα ασταρι - χρωμα - βερνικι χρησιμοποιουν . Τα καλα υλικα ( Sikkens , spies hecker , dupont ) κοστιζουν αρκετα για βαφη ενος οχηματος .
Θα μπορουσε να γινει με αερογραφο τοπικα αλλα λογω δυσκολιας μπορει να βγει πιο ακριβα απο ολικο βαψιμο .
Σε ευχαριστώ φίλε. Ήξερα μόνο για τα sikkens. Διάβασα και για τα spies hecker και ακούγονται ότι είναι εξίσου καλά. Αερογράφο πρώτη φορά το ακούω. Παίζει αυτό για τα αυτοκίνητα και δεν θα έχει διαφορά στα χρώματα?


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gnx Εμφάνιση μηνυμάτων
Καθάρματα!
Κόμπλεξ σε συνδυασμό με απίστευτη ανεγκεφαλιά και γυναικουλίστικες συμπεριφορές. Δεν βγάζω άκρη και απλά μου μένει το γιατί?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Tα μαλακισμενα.
Το ιδιο ακριβως εχει παθει και ο Santo στο Μ5 του....θα προτεινα μια κουκουλα να μην προκαλει τα βλεματα εστω. Οχι οτι αμα θελει καποιο κωλοπαιδο δεν θα την σηκωσει να κανει ζημια. Απλα θελει πιο πολυ προσπαθεια και ΙΣΩΣ να μην ασχοληθει...
Στέλιο στεναχωρήθηκα πολύ ρε φίλε. Ίσως έχεις δίκιο θα πρέπει να πάρω μια για όταν ξαναφύγω για πολύ καιρό, απλά σε υπόγειο γκαράζ που να φανταστώ ότι θα πετύχω τον λαλακα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι ρε φιλε, τον μπασταρδο που το εκανε.. θα το βρει μπροστα του..

Υπαρχει καποιος στο περιστερι που εχει πολυ καλο ονομα..

https://www.xo.gr/profile/profile-911323432/el/

Κι εμενα μου τον προτειναν αλλα επειδη ειμαι μακρυα δεν μπορεσα να παω.. αν θελεις περνα μια βολτα να το δει και να σου πει μια γνωμη πριν κανεις οτιδηποτε..

Αν θεωρηθει διαφημιση ας διαγραφει.
Εύχομαι να το βρει Ζαχαρία... Σε ευχαριστώ για την σύσταση. Μόλις βρώ χρόνο θα περάσω και από εκεί με το αυτοκίνητο να μου πει μια γνώμη.
Απάντηση με παράθεση