Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 30-01-17, 18:06
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν είχαν τη μεταχείριση των μοτέρ των S2000 και TS τα μοτέρ της BMW δε θα έφταναν, ούτε 50.000χλμ

Κοιτάζω και εγώ εδώ και χρόνια αγγελίες για Celica TS, και διαπιστώνω ότι γράφουν όλοι με καμάρι, ότι έχουν 150-180-220 χιλιάδες χιλιόμετρα, όταν σε αντίστοιχα BMW αν δηλώσεις πάνω από 99000χλμ, απλά δεν ανοίγει καν ο άλλος την αγγελία.
Kαλό θα ήταν να παραθέσεις ορισμένες αγγελίες από 1000άρια yaris που έχουν 300-350000 χιλιόμετρα μήπως επιτέλους καταλάβουμε τι εστί αληθινή αξιοπιστία.
Ασχετο,πριν λίγο,έκατσα να βάλω τακάκια στο 46άρι μου.Λύνω τροχό,βάζω γρύλο,σηκώνω,βγάζω τις πλαστικές τάπες των βιδών της δαγκάνας.Κάτι με έτρωγε και δεν λύνω και τις υπόλοιπες ρόδες,αλλά αποφασίζω να δω τι νούμερο είναι το allen που λύνει την δαγκάνα και έχεις τα τακάκια μπροστά σου...Ξέρετε τι νούμερο έχει βάλει αυτή η πρόστυχη ράτσα???7!!!!!Εχω 2 πλήρης συλλογές εργαλείων και φυσικά καμία από τις 2 δεν έχει μέσα 7 allen γιατί πολύ απλά δε χρησιμοποιείται από κανέναν.Στη δουλειά μου,δεν το έχω συναντήσει ποτέ...
Το σιχτίρισα λοιπόν για ακόμη μια φορά,έβαλα πίσω τον τροχό και το παράτησα στην τύχη του...
Απάντηση με παράθεση