Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 14-11-09, 13:42
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ga-george Εμφάνιση μηνυμάτων
η δυναμη υφισταται μετα τις 5000 στροφες στο kopressor η το ατμοσφαιρικο ?

Το ατμοσφαιρικο......μιας κ εχω αποψη σαν κατοχος.....μπορω να πω οτι μετα τις 5000....δειχνει σαφως την δυναμη του........οσον αφορα για το κομπρεσορα....απο οσο γνωριζω....εχει δυναμη σ ολο το φασμα των στροφων........δυναμη που σαν συνοδηγος που εχω νοιωσει.....δεν παιζεται....!
καλυτερα ομως θα σε διαφωτισει καποιος με κομπρεσερ.....βλεπε ντιμπλου & βανβικ...!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 318CI Εμφάνιση μηνυμάτων
γιατί τότε για ts1 εγώ βλέπω τιμή 3745 ???

εχεις δικιο....μιλαω για TS2 ....μιας κ αυτον σκεφτομαι κ γω καποια στιγμη......κ παει γυρω στα 6000+.....αρα αυτος που λες εσυ ειναι στα 5000+

http://www.esstuning.com/default.asp...ubcat2=114&id=
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο την στιγμη που εχεις 6 κυλινδρο....2.2 θεωρω οτι πιο σωστο ειναι να πας σε κομπρεσερ....!!!!
Τα θετικα πολλα...
1.δεν θα μπλεξεις με μετατροπες..
2.Το γνησιο θα ειναι παντα γνησιο...και οταν θα ερθει η ωρα να το δωσεις...δεν θα σου τα ζαλιζει κανενας τι και πως....
3.το κομπρεσερ ειναι μια βελτιωση η οποια αν δωσεις το αυτοκινητο...σου μενει..και την πουλας...

Και τελος ειναι το τι ζητας εσυ.......!!!!!!
το σωστοτερο ποστ....!.....+1!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tmilatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Mονο 5 χιλιαρικα????? Γιατι ειχα την εντυπωση οτι παει γυρω στα 8-10000?


-Θεοφιλος-
φιλε τιμις.....επειδη ρωτησα προσφατα για φιλο που ενδιαφερετε......5500 5ταχυτο......6500 6ταχυτο και 7500 smg.......και τα δικα σου τα κρατας κ τα πουλας....!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια γιατι εμενα μου φαινονται πολλα τα 5χιλιαρικα?2.2 μοτερ δινει και παιρνει 3λιτρο.ας εχει οτι κιβωτιο θελει το 3λιτρο.για εμενα ειναι παρα πολλα.Επεισης συμφωνω με τον saiko οτι αφου το εχει ηδη το 6κυλινδρο καλυτερα να παει σε κομπρεσερ.και γω αυτο θα κανω
αντε μητσο....περνε σειρα....!
Απάντηση με παράθεση