Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 16-05-11, 19:38
FD3S Ο χρήστης FD3S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2010
Μηνύματα: 105
FD3S is on a distinguished road
ADMIν πένα το εργαλεεείου! χαχα.

επειδή ψάχνω αρκετό καιρό γύρω στους 4-5 μήνες για αμάξι σε δίαφορες μάρκες πολύ συγκεκριμένα μοντέλα αυτό που λές ισχύει. Ότι ο αγοραστής ΄με μετρητό κόβει αβέρτα.
Τρανή εξαίρεση είναι τα Ζ4Μ που λόγω ότι υπάρχουν 15 αύροκίνητα πάνω κάτω και οι ιδιοκτήτες τους δεν ΄δυσκολέυνται κρατάνε πολύ υψηλή τιμή σε σχέση με τα υπόλοιπα. Θα μου πεις πως δεν έχεις πάρει ακόμα αμάξι?
Επειδή είμαι λίγο ανωμαλάρας και λόγω μηχανής σαν μεταφορικό αλλά και λόγω ύπαρξης μετρητών δεν καίγομαι να παρω αμάξι παρα μόνό άμα βρω ευκαιρία στα συγκεκριμένα που κοιτάω.
Στα Μ έχω βρεί δίαφορες τιμές τα έχω δει τα περισσότερα από κοντά και το πιο φτηνό δυστηχώς δεν είναι σοι.

Ένα πολύ καλό που είδα και σε πολύ καλή τιμή και τρελός τυπάκος ο ιδιοκτήτης ήταν δυστηχώς coupe και το ξανασκέφτηκα.



Τεσπα επειδή το τοπικ έχει άλλο τίτλο μην ξεφεύγω με τα δικά μου.
ποια πιστευέται ότι είναι καλή τιμή και πια πολύ καλή για αυτό το αμάξι? και από μεταπωλητική μετατροπές πως πάνε? η δεν πάνε και πάνε για παντρειά? προβλήματα παρουσιάζουν? επίσης υπάρχει τρόπος από νούμερο μηχανής να δεις σε τι αυτοκίνητο ήταν δηλωμένη προηγουμένως?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη FD3S : 16-05-11 στις 19:42
Απάντηση με παράθεση