Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 15-05-14, 02:40
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
στα διοδια εισαι φαουλ!δεν γινεται πχ εγω να θελω να παω καπου και να με αναγκαζει να ξαναπληρωσω λεφτα ενω εχω πληρωσει φορους-τελη κυκλοφοριας γιαυτο το λογο και οχι μονο αυτο...
και τα λεφτα να τα παιρνουν οι μεγαλοεργολαβοι οι οποιοι εχουν βαλει 5% δικα τους κεφαλαια και τα υπολοιπα ειναι εσπα κρατος ευρωπαικη ενωση και με τα λεφτα απο τα διοδια να βγαζουν κιαλλο κερδος.....δλδ με αλλων τα λεφτα να κανουν δουλειες
μη μιλισουμ για την κορινθου πατρων...εναν χιλιοπληρωμενο δρομο.....να πληρωνουμε παλι πριν ακομα φτιαχτει....
δηλαδη με αυτη τη λογικη επρεπε να πληρωνουμε και τη γεφυρα του ριου πριν φτιαχτει...
δεν γινεται η συμφοιτητρια μου με το σουζουκι αλτο να θελει πηγαινε ελα καλαματα αθηνα 35 ευρω καυσιμα και 30 διοδια....
παντα πληρωνω αλλα η κλεψια ειναι κλεψια....

και να μην φας καθολου ψωμι ζεις....αλλα ειναι ομως αναγνωρισμενο ως κοινωνικο αγαθο....ετσι και τα καυσιμα και οι μετακινησεις....
συμφωνω οτι δεν πρεπει να μην πληρωνουμε αλλα οχι κ να μην διαμαρτυρόμαστε...
δεν πληρωνε καποιο ποσοστο πριν λιγα χρονια διοδια και δεν εγινε τιποτα εν τελη...φανταζεστε η μονη διαμαρτυρια να ηταν στα λογια?θα ηταν τριπλασια τα διοδια...κακως τροπος διαμαρτυρια το να μην πληρωνεις αλλα ειναι μια αντισταση
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση