Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 29-06-10, 15:59
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Αξιοπιστία νομίζω δεν τίθεται καν θέμα. Ειδικά τα 6κύλινδρα τις bmw δεν έχω ακούσει πολλά προβλήματα! Συντήρηση από όσο ξέρω η διαφορά είναι μικρή εως καθόλου, για το κομμάτι service. Από σήμα, σίγουρα υπάρχει διαφορά, απο κατανάλωση πάλι δεν νομίζω να δείς τρελή διαφορά!!!

Από μεταπώληση, προσωπικά πιστεύω ότι να παίρνεις ένα αυτοκίνητο 5ετίας με 18-20 χιλιάρικα και να σκέφτεσαι αν θα έχει μεταπώληση είναι δευτερεύον ζήτημα.
Άμα το κρατήσεις 3-5 χρονάκια και με το ότι θα είναι δεύτερο χέρι και 8-10 χρονών αυτοκίνητο, το καθιστά ανεξαρτήτως κυβικών δύσκολο στην πώληση!!!

Μετά δεν μπορείς να έχεις και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο!!! Δεν υπάρχει τέτοιο μαγικό ραβδάκι... Θές Ζ4.. Αυτό λοιπόν είναι η πίτα! Ε δεν μπορείς να έχεις και άλογα, και παιχνίδια και εύκολη μεταπώληση και.... και.... και....
Τουλάχιστον με τις bmw δεν γίνεται αυτό, ειδικά αφού δεν βγάζουν υπερτφοφοδοτούμενους κινητήρες λίγων κυβικών.

Είχαμε πεί και στα πμ....Αν θές και καίγεσαι τόσο πολύ για επιδόσεις πήγαινε πάρε ένα ΜΧ5 2,0 NC με τη μπλοκαδούρα του και θα είσαι just και από συντήρηση και από κυβικά και από κόστος αγοράς!!!
Θές Ζ4 λόγω εμφάνισης...Ανέβα στα κυβικά για να πάρεις επιδόσεις!!!
Απάντηση με παράθεση