Θέμα: 318 is Coupe '96
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 10-11-05, 20:40
Το avatar του χρήστη E36M3ZF
E36M3ZF Ο χρήστης E36M3ZF δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-07-2005
Μηνύματα: 471
E36M3ZF is on a distinguished road
ΠΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ? 17,000 ?

Στην τιμή περιλαμβάνεται και Ρωσίδα 18 χρονών ή δίδυμη αδελφή της Σκλεναρίκοβα, για κάθε είδους κέφι και διάθεση, όλες τις ώρες και όλες τις μέρες ανοιχτα ? ( κατι σαν τα Κ.Ε.Π δηλαδή? )
Αδελφέ μου σοβαρά τώρα....αν είναι να διαθέσεις 17,000 για 318 is έλα να σου πουλήσω εγώ το δικό μου Ε36 318i cabrio στα ίδια λεφτά να βγάλουμε και κερδος ( και μιλάω πολύ σοβαρά τώρα...είμαι στο ψύσιμο να το δώσω Nick m3 με κατέστρεψες )....Όχι ρε παιδιά....17,000 για 318, είτε απλό είτε is είναι πάρα πολλά λεφτα, για ότι μοντέλο και να είναι το 36αρι.Αν τα 36ρια κάνουνε δηλαδή τώρα 17, τα 46ρια τα 318 θα πρέπει να ξεπερνάνε κανονικά ( με τα λεγόμενα των μαντράδων )τα 30 χιλιάρικα χαλαρά Εγώ πάντως ( και αν ήθελα να διαθέσω 17,000 ) θα ψαχνόμουν λιγάκι παραπάνω και με κανα 6αρι χιλιαρικα ακόμη στάνταρ αγοράζεις ένα ΚΑΛΟ 46 318 ci .Για ψαξτο λιγακι παραπάνω γιατί με αυτά τα λεφτά που σκέφτεσαι να δώσεις ο μαντρας που θα στο πουλήσει θα πρέπει να σου κάνει δώρο και 10 μέρες στην φουλ σεζον σε ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Ίμπιζα ή έστω σε προεδρική σουίτα στην Σαντορίνη....Αν παρ'ολα αυτα τελικά το αγοράσεις και δεν σου κάνει τα παραπάνω δώρα....θα σε θυμάται στανταρ στην γιορτή σου και θα λαμβάνεις καρτούλα που θα λέει ''΄Χρονια σου πολλά θύμα του έτους ''.Για ψαξτο καλυτερα.Κοιτα και απο ιδιώτες και εφημερίδα.Ξέρω που σου λέω, έψαχνα για cabrio σε μάντρες και με τα ίδια λεφτά αγόραζα Ε36 Μ3 γνήσιο και τελικά ο ιδιώτης...μα με το παζάρι μα με τα μετρητά...την βρήκαμε την κούκλα σε πολύ λογική τιμή πιστευω και είναι και χαρτι.Γιαυτο σου λεω ΞΑΝΑ....Για ψαχτο το θέμα εκτενέστερα και θα με θυμηθείς.
Τάδε έφη. Κώστας
Απάντηση με παράθεση