Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 28-01-12, 08:55
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Φιλε makos,οπως ανεφερα η κουβεντα μας γινεται παντα σε φιλικο επιπεδο και προσπαθουμε να εχουμε μια υγειη αντιπαραθεση.Δεν θα μπω στη διαδικασια να σου απαντησω με το ιδιο υφος,απλα θα ηθελα να σου επισημανω πως δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κρινεις καποιον χωρις να τον γνωρισεις εστω λιγο καλυτερα για το αν φοραει παντελονια ή οχι.Επιθεση ομως,με λεξεις οπως θρασιδειλος,αντρας με διακοσμιτικα μπαλακια και διαφορα αλλα που κανουν εσενα να φανεις πιο αντρας απο τους αλλους δεν εχουν θεση σ'αυτη τη συζητηση.Το αν εχω μπαλακια και το αν ειμαι αρσενικος υπαρχουν αλλοι που θα το κρινουν.Οχι ομως εσυ μεσα απο ενα φορουμ και απο μια κληση.Αλλωστε,θα γνωριζεις σαν γνησιος αντρας που εισαι μιας και οδηγας και αμαξι με αρ-χ-δια(αυτο σε κανει πιο αντρα) οτι τετοιες κουβεντες δεν της λες σε εναν αλλο για ψυλλου πηδημα.Επισης δε φανταζομαι να ειμαι ο μοναδικος εδω μεσα που προσπαθεισε να σβησει μια κληση.Ειναι και οι αλλοι χωρις μπαλακια.
Την επομενη φορα λοιπον φιλε μου που θα θελεις να "δικασεις" καποιον προσπαθησε να εισαι πιο ηπιος με τις "ποινες" που θα επιβαλεις.
Αυτα τα ολιγα,αντε,να εχεις ενα καλο Σαβατοκυριακο...
__________________
My baby!!!
Απάντηση με παράθεση