Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 30-12-08, 01:50
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Δεν ξερω αν το ΧΡΕΠΙ του καθε ΗΛΙΘΙΟΥ θελει
α) ενισχυτες
β) projector
γ) ρύθμιση
δ) χαμηλωμα
ε) πεταμα στο Σουνιο να κανει παρέα με τα ψαράκια

αλλα εχω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΙΧΑΘΕΙ τον καθε ΒΛΑΧΟ που παει μου καρφωνει 2 xenon και ειτε ειναι μπροστά μου ειτε πισω μου νομιζω οτι μου κανει σινιαλο με τα φωτα καθε φορα που περναει απο ανωμαλια στην καλυτερη, ή μενω με τυφλωση για 10 δευτερολεπτα στη χειροτερη. Ποσώς με ενδιαφέρει αν πληρωσε 10 ή 1000 ευρώ, ποσώς με ενδιαφέρει αν εχει projectors, ποσώς με ενδιαφέρει αν βλεπει καλύτερα. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΥΦΛΩΝΟΜΑΙ. Αν θελει να βλεπει τελεια ας παει να παρει night vision goggles, χ3στικα τι θα κανει, εμενα να μην ενοχλει. Αν θελει xenon, ας τα βάλει ΣΩΣΤΑ και ας κανει 3-4 μερονυχτα ρυθμισεις ετσι ωστε να μην ενοχλουν. Θα γλυτωσει τις καταρες lol

Και φυσικά, πιο πολυ απο ολους ενοχλουν κατι σμαρτ και suv με xenon, που ουτως η αλλως τα φωτα τους ειναι στο υψος του παρ-μπριζ μου...
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση