Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 28-01-12, 19:40
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vlahopilot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά θα "αναγκαστώ" να επιμείνω στα γραφόμενά μου, καθώς αυτός που μου το ανέφερε έχει εκπαίδευση στις πωλήσεις για Διπλωματικά - Θωρακισμένα αυτοκίνητα της AG και έχει λάβει την εκπαίδευση Οδήγησης σε ακραίες συνθήκες (καταδίωξη, οδήγηση σε κομβόι, εμβολισμός κτλ σε κάποιο παλιό αεροδρόμιο της Γερμανίας, που τώρα το χρησιμοποιεί η BMW για τέτοιες εκπαιδεύσεις ). Χαρακτηριστικά μου είπε ότι λόγω του μεγάλου βάρους του σταματά πιο γρήγορα απο το απλό, καθώς ουσιαστικά "βυθίζεται" (και επειδή τα φρένα έχουν τεράστιες ενισχύσεις!!)! Επίσης το ποσό των 750.000€ μάλλον δεν είναι σωστό! Δεν μου είπε το πραγματικό αλλά απλά αρκέστηκε να μου αναφέρει ότι δεν είναι σωστό!
Καλή συνέχεια...
Αυτός που σου είπε ότι σταματά σε 12 μέτρα, κάνει λάθος. Απλά πράγματα. Για την ακρίβεια, ούτε οι F1 δε σταματάνε σε 12 μέτρα. Χρειάζονται περίπου 15 μέτρα.
Απάντηση με παράθεση