Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #113  
Παλιά 07-08-05, 09:18
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Περί επιδόσεων...

Να εκφράσω την προσωπική μου άποψη.
Άν εξαιρέσεις το συναισθηματικό δέσιμο με αυτό το υπέροχο αυτοκίνητο (Μ3 Ε30), δεν βλέπω που τα καταφέρνει καλύτερα από ένα σύγχρονο bmw. Τι θέλω να πω. Δεν βλέπω να υπερτερεί ΠΟΥΘΕΝΑ σε σχέση με ένα Ε46 330ci. Επιδόσεις? Κινητήρας? Σασμάν?Ανάρτηση?Φρένα?Πλαίσιο?Αεροδυναμική? (ας αφήσουμε τον τομέα, ασφάλεια, άνεση, ποιότητα).Το Μ3 είναι πολύ πίσω και καταιδρωμένο.

Τώρα υπάρχουν άνθρωποι που αγαπάνε υπερβολικά αυτό το αυτοκίνητο (όπως εγώ τη CSL) και έτσι δικαιολογείται να θέλουν να αποκτήσουν και να κυκλοφορούν ένα τέτοιο αυτοκίνητο. Για τους υπόλοιπους, δεν ξέρω γιατί πρέπει οι πορωμένοι, να τους πείσουμε ότι είναι ανώτερο από άλλα καινούργια αυτοκίνητα, γιατί πιστεύω δεν είναι. Και συμφωνώ, έχει γράψει ιστορία στους αγώνες τουρισμού. Ωραία! Ε και? Εγώ που πάω κάθε μέρα στη δουλειά μου, τι με νοιάζει αυτό? Πόσο μάλλον, άν έχω ξοδέψει άπειρα χρήμματα για να το πάρω, να το συντηρώ και συναντήσω στο δρόμο ένα SLK και με περάσει από πάνω. Μετά θα ξεχάσω την ιστορία των αγώνων, γιατί ήταν πριν 15 χρόνια και σήμερα έχουμε 2005.
Απάντηση με παράθεση