Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 18-03-11, 11:24
Sras Ο χρήστης Sras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2004
Μηνύματα: 227
Sras is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάνεις διακλάδωση φυσικά στην παροχή πριν τα μπεκ. Ούτε καν μετατροπή, ουσιαστικά ένα Τ μπαίνει.

Ναι, η διαφορά είναι τόση. Μόνο ένας στην Ελλάδα βάζει ακόμα υγρής έγχυσης (οι άλλοι απλώς απευθύνονται εκεί για τώρα), στην Αγίας Άννης, και μου είχε πει για το δικό μου 1700€ για αέριας έγχυσης και 2000€ για υγρής.

Ότι πληροφορίες θέλεις, στείλε μου και θα σου απαντήσω όσο καλύτερα μπορώ.

Παίζει ο αριθμός των κυλίνδρων και η ιπποδύναμη. Διαφορετικά μπεκ-εγκέφαλος στην πρώτη περίπτωση, πνεύμονας-τροφοδοσία στην δεύτερη.




Όπως γράφω μόνο ένας στην Ελλάδα βάζει υγρής έγχυσης τώρα. Σου ζητάνε τόσα γιατί θα το πάνε σε αυτόν μάλλον και θα βάλουν και τα δικά τους μέσα. Δεν θα πάει 2000€ γιατί έχεις εξακύλινδρο (και ο συγκεκριμένος "κοπανάει") αλλά όχι και 2800+ που λες.
καλημερα
εκει στου Ρεντη ρωτησα και μιλαμε για το 5ης γενιας συστημα της
ICOM JTG LIQUID PROPAN INJECTION.Μου ζητησε 2800 ευρω για το δικο μου χωρις κτεο κλπ.Εχω ηδη αναφερει οτι το αυτοκινητο μου ειναι 6κυλινδρο Ε46Κουπε 2800κ.ε.
Μηπως μιλας για πιο παλιες τιμες γιατι εγω ρωτησα στις αρχες του τρεχοντος μηνα δεν θυμαμαι εαν ηταν 2η 3 Μαρτιου.Δεν ειναι ο μονος που το βαζει.Μια BMW στην οδο Πειραιως μη εξουσιοδοτημενη το βαζει λιγο πιο φτηνα.Κατα τα αλλα εαν επιμενεις να σου δωσουμε το αυτοκινητο να το πας εσυ εκει να το βαλεις εσυ με 2000 ευρω που λες.
__________________
Εαν με κρεμασουν με τους λογικους θα παω αδικα.
Απάντηση με παράθεση