Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 05-07-17, 08:29
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Airness Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι μέλος εδώ και αρκετά χρόνια στο forum αλλά τα τελευταία χρόνια δεν γράφω και τόσο συχνά. Προτιμώ να μπαίνω και να διαβάζω περισσότερο τα ενδιαφέροντα σχόλια όλων των μελών εδώ μέσα. Άλλωστε δεν μπορώ να πώ οτι έχω και πολλές γνώσεις στο θέμα αυτοκίνητο. Τα βασικά και την αγάπη και τρέλλα που έχουμε όλοι για την BMW. Ποιός ο λόγος του νέου θέματος? Μετά την πρώτη μου γνωριμία εδώ μέσα μετά την αγορά της πρώτης μου Bmw (E36 316 coupe) επανέρχομαι μετά απο καιρό να "ξαναγνωριστούμε" καθώς μετά την απόφαση να φύγω μόνιμα στο εξωτερικό (Σουηδία), ήρθε στην κατοχή μου άλλη μία Bmw. Κατάφερα να αποκτήσω μία F10 530d xDrive. Εννοείται πως μετά το Ε36 το F10 είναι σε άλλη διάσταση σαν αυτοκίνητο. Καλώς ξανασυστηθήκαμε λοιπόν και ας μιλήσουν οι φωτογραφίες. Παναγιώτης
Παναγιώτη,
επι της αρχής, η σύγκριση μιας 3αρας και μιας 5ρας δεν είναι δόκιμη.
Ποτέ η σειρά 3 δεν ήταν στα επίπεδα της σειράς 5..
Απο εκεί και πέρα, κάθε ένα απο τα οχήματα, μπορεί να συγκριθεί μόνο με τα αντίστοιχα αυτοκίνητα της γενιάς του απο άλλους κατασκευαστες...
Σαφώς το F10 δεν έχει επαφή με το E36 σε κανένα επίπεδο..
Καλοτάξιδο να είναι το αυτοκίνητο και να το χαίρεσαι όσο μπορείς περισσότερο..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση