Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #180  
Παλιά 29-05-09, 03:34
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρνητικά των τελευταίων μοντέλων ///Μ...
Τα ξενέρωτα ημιαυτόματα κιβώτια ρε γμτ..ευτυχώς που σε μερικές ///Μ,έχεις και την επιλογή του χειροκίνητου...ευτυχώς


Νομιζω οτι αυτο ειναι καθαρα στον τροπο που οδηγει ο καθενας.Ειχα την τιμη να οδηγησω Μ3 smg και μπορω να πω οτι μου αρεσε παρα πολυ.Moυ αρεσε ομως και η χειροκινητη που εχω οδηγησει επισεις.Νομιζω οτι οταν πας για χρονους το smg κανει καλυτερη δουλεια (ας μην ξεχασουμε και το launch control), για καθημερινη χρηση νομιζω το ιδιο.Οταν εχεις το αμαξι ομως για παιχνιδια το χειροκινητο νομιζω ειναι μονοδρομος.

Ατακα ξαδερφου μου απο Γερμανια ο οποιος εχει αγορασει σχεδον οτι BMW κυκλοφορει και συνεχιζει ακαθεκτος(πραγματικα αυτοκινητα σαν τα πουκαμισα,τουλαχιστον μια φορα το χρονο) μετα απο ενα εξαμηνο συμβιωσης με Μ6.καλο αυτο το κιβωτιο ρε παιδι μου αλλα μου εχει λειψει αυτο το νευρικο και αποτομο κατεβασμα απο τριτη σε δευτερα που το νιωθεις μεσα σου!!!!!!!!!!!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση