Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 05-10-18, 15:03
Το avatar του χρήστη BMWdakias
BMWdakias Ο χρήστης BMWdakias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-07-2004
Μηνύματα: 194
BMWdakias will become famous soon enough
@Dim77: Νομίζεις δε τα σκέφτομαι όλα αυτά + ότι το δικό μου είναι πρώτο χέρι, εντελώς ατρακάριστο άψογα συντηρημένο + + +
Επίσης, όπως έγραψα, έχω τρόπο και μέσο για να πάρω σωστό αμάξι σαν πλατφόρμα (είναι το μόνο που δε με αγχώνει να σου πω την αλήθεια) και έχω και διάθεση και χρόνο να το κάνω πολύ καλύτερο.
Η λογική λέει κράτα και μη πειράζεις δε διαφωνούμε πουθενά.
Επίσης ο μόνος λόγος που ακόμα δεν έχει μπει πωλητήριο είναι γιατί τα όρια του όχι μικρά άλλα πολύ μεγάλα θα έλεγα είναι και ακόμα δεν έχω φτάσει οδηγικά εκεί που θέλω με το αμάξι. Ενδεικτικά δες χρόνους σε πίστες και σύγκρινε να δεις. Μικρό και λίγο είναι στην ευθεία μόνο.

@BMW Power: Νομίζω δεν έχεις πιάσει ακριβώς αυτό που ήθελα να πω. Δε μου λείπει cabrio, απλά ένα BMW όπως το φαντάζομαι μου λείπει. Το Ζ4 σαν αμάξι δε μου λέει τίποτα εκτός από τη coupe εκδοχή του αλλά αν σκέφτομαι τα $$$ για το Ε36 σκέψου γιατί δε το συζητάω καν για Ζ.

@mixalhs: Τρέφω άπειρη αγάπη για τον κοντοχωριανό, απλά δε νομίζω ότι αναφερόταν σε υλικά πράγματα, τώρα αν θέλουμε να το χρησιμοποιήσουμε υπέρ μας βγάζουμε τη φιλοσοφία εκτός
__________________

BMWdakias στη ψυχή πλέον...
2008 Mazda MX-5 2.0

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMWdakias : 05-10-18 στις 15:06
Απάντηση με παράθεση