Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 05-02-09, 00:02
Το avatar του χρήστη elvetost
elvetost Ο χρήστης elvetost δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2008
Μηνύματα: 229
elvetost is on a distinguished road
Talking ολα καλα!

Παιδια να πω κι εγω δυο λογακια αν μου επιτρεπετε!
Πρωτα απ ολα να πω ενα μεγαλο μπραβο στον Βασιλη. Εισαι παλικαρι φιλε, το λεει η καρδια σου. Να εισαι γερός και δυνατός ωστε να εισαι η σημαια της οικογενειας σου και να ειστε ολοι ευτυχισμενοι. Σε αυτους τους χαλεπους καιρους η οικογενεια, κατ εμε, αποτελει την μεγαλυτερη δυναμη στον ανθρωπο και αυτο δεν πρεπει να το ξεχναμε. Χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα ενα τετοιο κυριο!
Οσο για την μετατροπη μπορω να πω οτι τα παιδια που την κανανε ειλικρινα φερθηκαν στο αυτοκινητο θαρρεις και ηταν δικο τους και ΕΠΡΕΠΕ να τελειωσει οταν και οπως συμφωνηθικε. Σχετικα με τις τιμες, επιδη εχω μια λιστα με ανταλλακτικα που θελω για το δικο μου, εκανα μια μεγαλη ερευνα, τηλεφωνοντας σε 6-7 αντιπροσωποιες για να παρω τιμες. Οι τιμες που πηρα ηταν χαλαρα 20% φτηνοτερες απο οπουδηποτε αλλου! Ο χρονος παραδοσης ειναι επισης πολυ καλος και μιλαμε για λιγοτερο απο βδομαδα, σχεδον για τα παντα! Προσωπικα δεν εχω να κερδισω κατι απο κανενα, αλλα πιστευω οτι η καλες ευκαιριες πρεπει να αναδικνυονται προς οφελος του φορουμ μας.
Παντως χαιρομαι πολυ που μια ομορφη ιστορια μετατροπης ειχε τοσο καλο και αισιο τελος!
Παιδια καλα χιλιομετρα!
__________________
I wanna reach out and touch the flame...
Where the streets have no name...
Απάντηση με παράθεση