Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 25-11-09, 09:00
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos 316T Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασίλη καταρχήν πολύ ωραίο το project σου,σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί όπως πρέπει.
Θα είναι βασανιστικό αλλά και γλυκό για σένα μέχρι να γίνει η δουλειά από την άποψη ότι θα ξυπνάς και θα κοιμάσαι με την σκέψη να το πάρεις στα χέρια σου...

ΥΓ:έχω τη βάσιμη υποψία ότι κυκλοφορεί κάποιος "μπριζωτής" στο φόρουμ...
να ηταν καποιος...?......καποιοι θες να πεις φιλε πανο,που με εχουν κανει εδω κ καιρο κ εχω χασει τον υπνο μου....!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδη θα με περνας τωρα ρε Βασιλη???
#@$%$!@#

Χαλαλι σου ρε μπαγασα!!!Με το καλο να σου ερθει και καλες βολτες να εχεις!!!
φιλε geo.......ειπα να αδυνατισω,να αφαιρεσω subwoofer κ περριτο εξοπλισμο,για να σε 'εχω'........ωστοσο...η διαιτα δεν αποδιδει κ παω στην ευκολη λυση.....ess!
ωστοσο σε ευθειες θα σε εχω πλεον...γιατι αλλου παραμενεις τοσο διαολος που δεν σε πιανει ουτε Μ3 ....που λεει ο λογος....!
κ κατι αλλο......σκοπος μου δεν ειναι να περναω ΚΑΝΕΝΑ BMW......μιας κ τα λατρευω...απο το μικροτερο μεχρι το μεγαλυτερο........ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ....ΣΤΟΧΟΙ.....!αχαχαχαχαχαχαχα

να στε ολοι καλα παιδια........ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου να πραγματοποιηθουν ολες σας οι επιθυμιες...........!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bmw330vasilis : 25-11-09 στις 09:04