Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 02-02-06, 22:59
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36M3ZF
Να ξεκαθαρίσω κατι.
Καταλαβαίνω βέβαια πως ο φίλος Αποστόλης το " εκτροπα " το αναφέρει με και για χιουμοριστικό λόγο.Και αυτός αλλά και όσοι δήλωσαν ώς τώρα πως θα επιθυμούσαν να μπουν στην διαδικασία να κάνουν κατι τετοιο αποδεικνύουν περίτρανα πως κατέχουν αρκετή δόση απο αυτο ( χιουμορ ) Δραττοντας λοιπόν την ευκαιρία αναφέροντας την λέξη χιουμορ θα ήθελα να αναφέρω πως η όλη ιδέα ξεκίνησε ΜΟΝΟ σαν πλάκα ώστε να γίνει κάτι χιουμοριστικό αναμεσά μας και εκεί θα παρεμενε. Πικραίνομαι όμως που ΜΕΡΙΚΟΙ που όταν έπεσε η ιδέα ζητωκραύγαζαν υπερ της ( υπάρχουν και μαρτυρες σε περίπτωση που κάποιος το αρνηθεί ) ενώ σήμερα παρασυρώμενοι απο τους "σοβαρούς" και τους "μη μου απτου" ειρωνικά γελουν και αλλάζουν άποψη φοβούμενοι ίσως πως οι φίλοι τους θα τους κάνουν νταντά.
Επειδή λοιπον την ψηλίαζομαι την δουλειά πως και πάλι το θέμα θα καταλήξει , κατα την γνώμη μου πάντα, σε εμφύλια διαμάχη και χλευασμό όσων με χιούμορ και καλοπροαιρετα ήθελαν και θέλουν να συμμετασχουν και επειδή δεν θέλω με τίποτα αυτό να συμβεί και με την ιδιότητα του ότι εγώ άνοιξα το thread αυτό και δεν θέλω κανέναν να πάρω στον λαιμό μου , παρακαλώ να κλειστεί και άμεσα κιόλας. Ας πάμε καμμια εκδρομή καλύτερα να δείξουμε και την πλουσιάδα μας στους άλλους οδηγώντας τις αμαξάρες μας σε σειρά και ας κατακλύσουμε κανα παρκινγκ ταβέρνας σαν σοβαρά παιδιά που ΠΡΕΠΕΙ να είμαστε και κομμένη η πλακίτσα και το χιούμορ.
Ζητώ συγνώμη απο όλα τα παιδιά που δήλωσαν , μαζί με μενα ,συμμετοχή που ζητώ να κλειδωθεί το thread αυτό και προτείνω να το ανοίξει καποιος άλλος αν θέλετε αυτή η κίνηση να λάβει σαρκα και οστά καθώς εγώ δεν ξαναμπαίνω στην διαδικασία να προτείνω κάτι τόσο χιουμοριστικό γιατί όλο τα μουτρα μου τρώω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη ξανά μόνο απο όσους χιουμοριστικά είδαν το ζήτημα και τους το χαλάω.

Τάδε έφη
Κώστας

Φιλε Κωστα,
Μη σκεφτεσαι ετσι!!! Αν καποιους τους ενοχλει ΟΚ, ας μη συμμετασχουν. Εμεις γουσταρουμε και θα το κανουμε. Οποιος δε θελει ας μην ασχοληθει με το θεμα. Καποιος μου ειπε οτι ειμαι ανωριμος που θελω να συμμετασχω σε αυτη την πρωτοτυπη ιδεα σου. Ξερτε πού τον γραφω; ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!!! Γουσταρω και θελω να συμμετασχω!!! Δε θα δωσω λογαριασμο σε κανεναν.
Οποτε, ας γινει ο χαβαλες!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manosm3 : 03-02-06 στις 19:02
Απάντηση με παράθεση