Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 21-10-13, 13:45
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από roadsterakias Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μου πειτε οτι εχει ξαναγινει η συζητηση αυτη σε αλλο threat ομως επειδη ζουμε στην Ελλαδα και τα πραγματα αλλαζουν με ταχυτητες τρελες, εγω βρισκομαι στο διλημμα
2008 (σλκ)αστερι 1.8 με μεταλικη οροφη και 330 ευρω τελη τον χρονο και ειναι αμαξι που σε παει απλα οπου θες
η παμε στο απολυτο κιβωτιο ταχυτητων και στο καλυτερο τιμονι [B]2005 μπεμπα 2.2 660ευρω και 440ευρω φορος πολυτελειας με εξακυλινδρο απο κατω που ειναι αθανατος

5) τελικα αξιζει να δινεις περιπου 1.000 ευρω τον χρονο παραπανω η διαφορα του σλκ απο το Ζ4 (δεν μας περισευουν παιδια γιαυτο σας ρωταω) κοινως αξιζει να στερηθω 1000 το χρονο για να οδηγαω το Ζ4 αντι του ΣΛΚ??
Κάποιες δικές μου απαντήσεις στο κείμενο σου.
a) απόλυτο κιβώτιο ταχυτήτων? όχι....δεν είναι και τόσο απόλυτο. Μπορώ να σου πώ ότι χωρίς επεμβάσεις (shortshift κλπ) το 6άρι της Mercedes είναι πιο...ευχάριστο.
b) αθάνατος ο 6κύλινδρος? Όχι....όχι παραπάνω από τον Μ271 του slk. Αν δεν αρχίσεις με τροχαλίες-προγράμματα κλπ...τουλάχιστον.

c) καλύτερο τιμόνι, ναι.

Και μια απάντηση σε ένα ερώτημα σου
5) όχι δεν αξίζει...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση