Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #988  
Παλιά 04-01-11, 13:00
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris o28/505 Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις απολυτο δικιο για την ριγουλα.......το αμαξι αυτο το πηρα το 1998 απο τον πρωτο του ιδιοκτητη που το εφερε απο γερμανια με κοκκινα νουμερα....το 2004 το πουλησα σ ενα παιδι στη λυκοβρυση....δεν αντεξα ομως και το 2008 πηγα και το ξαναγορασα αρκετα λεφτα παραπανω.......δεν το ξαναπουλαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eισαι ΘΕΟΣ......ελεγα και εγω δεν υπαρχουν αλλοι παλαβοι εκει εξω να κανουν τρελες για αυτο το αμαξι????Εδω μεσα ειναι αρκετοι να ξερεις...εγω κατα καποιους ετοιμαζομαι να κανω ''βλακεια'' με το να πουλησω γνησια Μ3 Ε46 με 60.000χλμ για να παρω Μ3 Ε30 γνησια.....βεβαια η ''βλακεια''=ερωτας λεω εγω ειναι οτι μαζευω ανταλλακτικα απο Μ3 Ε30 χωρις να εχω καν αμαξι.....την προηγουμενη εβδομαδα πηρα 16αρια ζαντολαστιχα γνησια και με κυνηγαγε ο αδερφος μου να μου τα φερει στο κεφαλι χαχααχααχ!!!!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση