Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 16-06-11, 23:45
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MGD Εμφάνιση μηνυμάτων
Παναγιώτη πιστεύω να μας κρατας ενήμερους για το πείραμα σαυ. Παρεπιμπτόντως , είδα στο pixelfix.net ότι η αιτία για τα προβλήματα είναι η καλωδιοταινία - αυτοί πουλάνε την ταινια με 23 Ευρώ. Λέω να κάνω και την δοκιμή αυτή και μετά θα ακολουθήσω την συμβουλή του Στέλιου , δηλ. θα αγοράσω μια καινούργια πλακέτα. Αλήθεια , πως μπορεί να αγοράσει κανείς μια καινούργια πλακέτα - εννοείται όχι από επίσημη BMW Ελλάδος. Μόνο μέσω ανταλλακτικατζή πού λέει ο Στέλιος: Δεν υπάρχει άλλος τρόπος: Πρίν κάνα χρόνο ένας φίλος αγόρασε από Παναγιωτίδη , νομίζω 200 Ευρώ. Στην Γερμανία είναι φθηνότερα ;
1. Μην παρεις την καλωδιοταινια, ειναι πεταμενα λεφτα. Δεν φταιει αυτη, ειπα τα εχω δοκιμασει ΟΛΑ...
2.Για πλακετα ο Παναγιωτιδης(του εχω εμπιστοσυνη) μου ειπε 300 ευρω καινουρια απο Γερμανια, δηλαδη 210ε. λιγοτερα σε σχεση με τον Σπανο ας πουμε...
Απάντηση με παράθεση