Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 14-04-09, 22:32
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
πες τα φιλε μου γιατι εγω τα λεω και γινομαι κακος πριν το φτερο τωρα το τιμονι ΕΛΕΟΣ το ξαναλεω!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΔΙΧΑΛΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ τα πρωτα Μ3 εχει πεσει στα χερια μου τετοιο τιμονι το οποιο ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ απο αυτο που φορεσανε μετα εννοω σαν δερμα και σαν εργονομια!!!!!!!! ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φίλε το θέμα με το φτερό έχει κλείσει ο καθένας έχει τις απόψεις του τι να κάνουμε τώρα δηλαδή που μερικοί είναι ψείρες και δε παίρνουν αμάξια με ξένα εξαρτήματα;
για μένα τουλάχιστο ένα τέτοιο αμάξι είναι άκυρο .
τώρα άμα εσύ εν γνώση σου κάποια στιγμή έκανες τέτοιου είδους αγορά και θες να πείσεις εμάς και τον εαυτό σου οτι έκανες καλά , εγώ θα επιμένω το αντίθετο.
και να δούμε αν ο φίλος μας καταλήξει με το cabrio τι θα αντιμετοπίσει όταν θα έρθει η στιγμή να το πουλήσει.
περιουσιές στο δρόμο είναι τουλάχιστο να υπάρχουν και κάποιες βάσεις πέρα απο τη κ@υλ@ μας.
πάντα φιλικά και χωρίς παρεξηγηση απλα επειδή βλέπω οτι επιμένεις στη γνώμη σου που ηδη την ξέρουμε
Απάντηση με παράθεση