Θέμα: BMW M3 CSL Loaded
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 11-12-09, 20:27
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Aλέξη ΔΕΝ υπήρχε λόγος να χρησιμοποιήσει csl η ESS ...

Από τη στιγμή που διάλεξε το δρόμο της ΤΡΕΛΗΣ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ με υπερπλήρωση ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να καταστρέψει ένα τσε εσ ελ ???

Ας έκανε ότι ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ...

να έπαιρνε ένα απλό Μ3 να το έγδυνε , να έβαζε τα ρολμπαρ και τα λοιπά αγωνιστικά δεσίματα , φρένα κλπ κλπ ... το κομπρεσσέρ και ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ !!!

Εγώ θεωρώ ότι αμάξια σαν τα csl και sport evo ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ με τέτοια projects !!!

p.s. Οταν λες ΓΥΦΤΙΑ το πορτμπαγκαζ csl σε απλό Μ3 ... πως δε σε ενοχλεί το loaded ????
Κοίτα Βαγγέλη, ο καθένας κάνει ότι του καυλώσει φίλε... Έχω δει CSL με άλλη εισαγωγή και προσπαθούσε να με πείσει ότι είναι καλύτερη από την εργοστασιακή.
Από την άλλη, βλέπεις CSL με rollcage και sparco και και και και και συμφωνώ μαζί σου για το "ποιος ο λόγος να καταστρέψεις ένα CSL ? πάρε ένα απλό Μ3 και γάμα το".
Όμως, με το να το λέω και μόνο δεν αλλάζω τίποτα. Αυτό που εγώ προσωπικά έχω σαν στόχο είναι να σώσω 3 από αυτά τα αυτοκίνητα (2 γκρι και 1 μαύρο). Το λέω στον αδερφό μου να πάρει ένα και αυτός, μου λέει τα δικά του... Εντάξει, όσα σώσω ρε φίλε, ξέρεις αγωνιζόμενος είμαι και δεν τα βρήκα έτοιμα τα ρημάδια τα λεφτά.


Δεν κράζω να βάζουν πράγματα CSL σε Μ3 αλλά κουπέ, που να γίνει look M3 και μερικώς look CSL, σόρρυ το κράζω.
Το loaded δεν το κράζω γιατί δικό του είναι, το αγόρασε, το βελτίωσε κτλ. Αν εγώ κάνω το δικό μου έτσι, ας με πάρω με τις ντομάτες !
Θα μου πεις ίδια φάση είναι και ο shido... σωστό ναι. Δεν σημαίνει ότι και εγώ έχω πάντα δίκιο και δεν κάνω/λέω μαλακίες μερικές φορές.
Απάντηση με παράθεση