Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 22-12-09, 23:31
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
142.000 χιλιομετρα το κομπακτακι μου..Ουτε λογος για καψιμο λαδιου..Καμια βλαβη(μονο το συνηθισμενο λαμπακι αεροσακου)Το αυτοκινητο τον τελευταιο 1 και κατι χρονο εχει κανει κατι παραπανω απο 60.000 χιλιομετρα χωρις να βγαλει το παραμικρο..Μεχρι να αλλαξω λαστιχα το σβουρναγα και συνεχεια..Το Ε28 του θειου μου(525)δεν εχει παθει τιποτα σοβαρο(300 και κατι ψιλα χιλιαδες χιλιομετρα,αρκετα ζορικα καθως δεν το πηγαινε σαν Παναγιτσα).Πιστευω πως περα απο την αισθηση που αποπνεουν τα δυο αυτοκινητα(το παλιο το νιωθεις παραπανω οσο να'ναι)δε μπορουμε να συγκρινουμε 2 αυτοκινητα που εχουν μεταξυ τους ακριβως μια 20ετια διαφορα ηλικιας.Το καθενα κατα την αποψη μου αντιπροσωπευε ισως τον ''πρωταρχη'' της κατηγοριας του,ποιοτικα αυτοκινητα,να αντεχουν στα χιλιομετρα και να μη βγαζουν προβληματα.Αυτη ειναι και η φιλοσοφια κατασκευης καθε BMW.Τεχνολογικα,απλως δε συγκρινονται δε αυτοκινητα με διαφορα 20 χρονων.Καθε ενα για την εποχη του..Αν ηταν ετσι για παραδειγμα γιατι να μη βγαινει και παλι η Ε28 και οχι η Ε60?Καθε νεο μοντελο εχει να δειξει κατι παραπανω τοσο σε θεματα τεχνολγιας οσο και σε θεματα ποιοτητος,κατα την αποψη μου..
Απάντηση με παράθεση