Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 17-05-11, 00:14
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6zylindermaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Οκ το νόημα του τόπικ είναι οτι τα BMW είναι τα καλύτερα του κόσμου στην πίστα;

LOL!

Sorry για την κριτική αλλά μου θυμίζει τα σουπερ-ατού το να βάζουμε χρόνους σκόρπιους απο περιοδικά πριν Χ χρόνια και χρόνους φίλων/γνωστών και να βγάζουμε συμπέρασμα οτι τα bmw είναι τα καλύτερα στην πίστα γιατί εκτός των Μ τα υπόλοιπα θέλουν πολύ δουλειά για να γράψουν χρόνους κοντά σε άλλα φαινομενικά υποδυέστερα αυτοκίνητα.

Επίσης, για τα 4κίνητα impreza-evo-gtr κλπ καλύτερα να μη μιλήσω για το τι μπορούν να κάνουν στην πίστα. Εχω δει να κάνει GTR-R35 χρόνο 1:17 στα μέγαρα αλλά έχω δει και impreza (απο αυτά με τα 500 άλογα που τα περνάνε στα μέγαρα τα Μ5) να κάνουν αυτό:

http://youtu.be/VfAIcLO-GUo
ΔΕΝ ειπαμε οτι τα m είναι τα καλύτερα στην πίστα απο όλα τα αυτοκινητα κ απο τα 4κινητα αλλα λόγω υπερβολικα καλης χρυσης τομης ακομη κ μανισιου στησιματος-ζυγισματος- ισχυος τα καταφερνουν περιφημα στην πιστα.
Σιγουρα κ οδηγος,ελαστικα,αναρτησεις,δοκιμες παιζουν μεγαλο ρολο αλλα οι χρονοι που αναφερθηκαν εγιναν απο εμπειρους οδηγους με γνωση της πιστας,αρκετες δοκιμες κ με καλα λάστιχα.Δε νομιζω να παρεθεσαν περιοδικα κ χρονους με φυτιλια λαστιχα?Ειπαμε ωρες-ωρες γραφουν κ μαλ-κ-ες αλλα εχουν κ λίγο μυαλό.
Επισης τα τετρακινητα αν εχουν κ πολυ δυναμη οπως κ τα δικινητα ειναι απο πολυ ως ακατορθωτο να γραψεις ευκολα χρονους ανταξιους της δυναμης τους κ κατα συνεπεια μακραν καλυτερους απο αυτοκινητα με πολυ μικροτερη ισχυ....
__________________

Απάντηση με παράθεση