Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 09-10-05, 14:36
Το avatar του χρήστη Ευλογητός
Ευλογητός Ο χρήστης Ευλογητός δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 124
Ευλογητός is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Διαπιστώνω οτι οι αντοχές μου έχουν μειωθεί απίστευτα στον δρόμο. Και εξηγούμαι : παλιά δεν συφίλιαζα τόσο εύκολα με τις μ@λ@κίες που έβλεπα. Τώρα πλέον είμαι συνεχεια στην τσίτα (και στον ταρζάν καμιά φορα) να βγώ απ το αυτοκίνητο και να βουτήξω κανέναν που έκανε την "εξυπνάδα του".
Ιδιαίτερα με τσαντίζουν τα μηχανάκια τα οποία κινούνται ΚΛΑΣΙΚΑ ανάμεσα σε 2 λωρίδες, με μεγάλη ταχύτητα και κορνάρουν συνεχώς μην τυχόν και κάποιος χριστιανός θέλει να αλλαξει λωρίδα και τους κόψει το δρόμο.
Επίσης με τσαντίζουν στο φανάρι που προσπερνάνε όλα τα σταματημένα αυτοκίνητα, πάνε και σταματάνε ΠΑΝΩ στη διάβαση πεζών και φυσικά σταματάνε λοξά.. ωστε άν εσύ που έισαι πρώτος στο φανάρι θες να ξεκινήσεις γρήγορα.... να πρέπει να περάσεις ξυστά απ το μηχανάκι.. ή να περιμένεις 15-20 δευτερόλεπτα, καθώς τα μηχανάκια σταματάνε εκει που δέν βλέπουν το φανάρι...το φανάρι ανάβει, τα αμάξια περιμένουν.. μέχρι να πέσει κόρνα, να βάλει ταχύτητα και να φύγει το παπί... καληνύχτα σας.
Aυτο το ποστ ειναι λες και το εγραψα εγω!!
Ακριβως τα ιδια σκεφτομαι οταν οδηγω και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!

Επισης,δεν ξερω αν ειναι δικο μου λαθος αυτο αλλα νοιωθω ενα αισθημα ανασφαλειας οταν περνανε τα μηχανακια με μεγαλες ταχυτητες αριστερα-δεξια μου ταυτοχρονα!
__________________
BMW E46 318ci Cabrio
Απάντηση με παράθεση