Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 10-10-05, 19:44
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Διαπιστώνω οτι οι αντοχές μου έχουν μειωθεί απίστευτα στον δρόμο. Και εξηγούμαι : παλιά δεν συφίλιαζα τόσο εύκολα με τις μ@λ@κίες που έβλεπα. Τώρα πλέον είμαι συνεχεια στην τσίτα (και στον ταρζάν καμιά φορα) να βγώ απ το αυτοκίνητο και να βουτήξω κανέναν που έκανε την "εξυπνάδα του".
Ιδιαίτερα με τσαντίζουν τα μηχανάκια τα οποία κινούνται ΚΛΑΣΙΚΑ ανάμεσα σε 2 λωρίδες, με μεγάλη ταχύτητα και κορνάρουν συνεχώς μην τυχόν και κάποιος χριστιανός θέλει να αλλαξει λωρίδα και τους κόψει το δρόμο.
Επίσης με τσαντίζουν στο φανάρι που προσπερνάνε όλα τα σταματημένα αυτοκίνητα, πάνε και σταματάνε ΠΑΝΩ στη διάβαση πεζών και φυσικά σταματάνε λοξά.. ωστε άν εσύ που έισαι πρώτος στο φανάρι θες να ξεκινήσεις γρήγορα.... να πρέπει να περάσεις ξυστά απ το μηχανάκι.. ή να περιμένεις 15-20 δευτερόλεπτα, καθώς τα μηχανάκια σταματάνε εκει που δέν βλέπουν το φανάρι...το φανάρι ανάβει, τα αμάξια περιμένουν.. μέχρι να πέσει κόρνα, να βάλει ταχύτητα και να φύγει το παπί... καληνύχτα σας.
μεσα στο μυαλο μου εισαι! Ακριβως τα ιδια εκνευριζουν και μενα.Καμια φορα μαλιστα που εχω νευρα και θελω να τρεξω τρωνε γερο χεσιμο!!
__________________
Απάντηση με παράθεση