Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 18-01-09, 21:19
318 M-PACK Ο χρήστης 318 M-PACK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-11-2008
Μηνύματα: 176
318 M-PACK is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ermis1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
Είχα cabrio το κουκούλωνα πάντα γιατί δεν είχα parking. Απλά βάζεις- βγάζεις τη κουκούλα απο πίσω προς τα μπρός και το ανάποδο, για να μη τη σέρνεις - τραβάς κλπ. Αν είσαι σε χώρο υπαίθριο με αέρα τότε πρέπει να σφίγγει καλά και να μην ανεμίζει πάνω στο αυτοκίνητο, γιατί θα εμφανιστούν το λιγότερο απαίσιες αράχνες! Τώρα που το αμάξι το έχω σε κλειστό parking, επειδή μένει ακίνητο αρκετό καιρό και απο τη πόρτα ανοιξε κλείσε (μπαινοβγαίνουν και άλλοι) σκονίζεται, έχω πάρει μια κουκούλα πολύ λεπτή και ελαφριά, ίσα ίσα για τη σκόνη και το "μάτι". Βέβαια δε κάνει για βροχές - αέρα και προστασία απο γάτες γιατί θα σκιστεί.
και εγω με αυτο τον τροπο εχω σκεφτει φιλε το βαλε-βγαλε , δεν το πιανει πολυ αερας σε εμενα, γιατι ειναι κατα το ημισυ κλειστος και κοβει πολυ, εχει ιμαντες ομως που κρατανε, δεν θα ανεμιζει δηλαδη ! θα του ριχνω και ενα χερι σκουπισμα καθε φορα πριν την βαλω και πιστευω θα ειναι κομπλε !
εσυ που την δουλευεις οπως και εγω, εισαι ευχαριστημενος ? δηλαδη το αμαξι σου διατηρειται καθαρο απο σκονη κλπ ? σου εχει μαζεψει ποτε υγρασια αναμεσα στην κουκουλα και το αμαξι ?
ευχαριστω για τις συμβουλες !
Απάντηση με παράθεση