Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 25-07-06, 07:13
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Να πω και εγω που το εχω δει?


Φιλος του πατερα μου εχει βαλει υγραεριο σε Ε34 525 παρακαλω. Κινειται αψογα εδω και 2 χρονια. Αυξηση επιδοσεων δεν υπαρχει ουτε κατα διανοια αφου το υγραεριο βγαζει λιγοτερη ενεργεια στην ιδια ποσοτητα καυσιμου με την βενζινη, μαλιστα κοβει ενα 20-30% αλλα το 2.5 δεν εχει κανενα προβλημα να τραβηξει και παλι. Για οδηγηση μεσα στην πολη ειναι οαση αφου η καταναλωση (στην τσεπη) πεφτει κοντα στο μισο. Προβλημα ειναι μονο το οτι ο συγκεκριμενος πχ μενει κερατσινι και παει ρεντη για γεμισμα, αλλα τουλαχιστον δουλευει και ρεντη και βολευει. Δεν υπαρχουν πολλοι σταθμοι με υγραεριο.

Κοστος δυστυχως δεν γνωριζω αλλα σιγουρα δεν κανει οσο να παρεις νεο αμαξι, υμαρτον. Για χαμηλο 4-ψηφιο νουμερο προκειται αν δεν κανω λαθος.

Σε μικρου κυβισμου αμαξι δεν θα το εβαζα αλλα σε μεγαλυτερο που εχει και πολυ χωρο πισω δεν θα ελεγα και οχι.

Φυσικα οποτε θελεις γυρνας απο υγραεριο σε βενζινη απλως με το πατημα ενος κουμπιου, χωρις καν να σβησεις την μηχανη. Αλιμονο αν πηγαινε με υγραεριο μονο και ηθελες να πας ταξιδι...
Απάντηση με παράθεση