Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #81  
Παλιά 15-10-10, 00:04
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christopherzaha Εμφάνιση μηνυμάτων
βασικά νομίζω ότι πρέπει να έγραψες κάτι λάθος εδω...... η Ε30 ''πέθανε'' σχεδιαστικά όταν βγήκε η Ε36???
Δηλαδή συγκρίνεις την Ε30 με Ε36 σχεδιαστικά??? εμένα η Ε36 μου φαίνεται κακάσχημη!!! εικρινά!!! κατ΄ εμέ είναι το χειρότερο σχεδιαστικα μοντέλο της BMW. ενώ η Ε30 είναι απλά ενα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ!! είναι πανέμορφη από όπου και να την κοιτάξεις!!


'Εγινε λόγος για ασχήμια στην σειρα 1. και για την coupe/cabrio. η 1 η απλή οκ...δεν την λές και όμορφη...συνπαθητική!! αλλά όχι κ το coupe/cabrio!! είναι -υποκειμενικά πάντα- απίστευτα αμαξώματα με πολύ ωραίες καμπυλες κ σχεδιασμό!!

Και τέλος για το Χ6!! κ μένα μ προκαλέι δέος.....~~~!!! είναι απιστευτο!!! ειδικά ο κώλος όοοοολα τ λεφτΑ!!

φιλικά πάντα.
Καθένας με τα γούστα του φιλε
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση