Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 17-10-10, 09:59
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fz21 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι τις εχω βαλει ηδη εγω και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,για το ποσο θα αντεξουν κλπ δεν μπορω να σου πω γιατι δεν εχω κλεισει χρονο ακομα.
βαλτες χωρις δευτερη σκεψη και μην ακους τπτ περι σκληροτητας και αλλα τετοια,στην τερμα μαλακη ρυθμιση ειναι πολυ πιο μαλακες απο τις weitec για παραδειγμα που αυτες ρυθμιζουν μονο υψος...
θα τις φερεις στα μετρα σου γιατι μπορεις να ρυθμισεις τα παντα...!
εχουν δικα τους top mounts και πανω τους καμπεροβιδες ετσι ωστε να ρυθμιζεις απο εκει το camber
Με ανησυχούν κάποια σχόλια απο τα εγχώρια και κυρίως απο τα ξένα forum ρε μάγκες για τα D2...Yπάρχουν κάποιοι που μιλάνε για μία καλή ποιοτική λύση σε σχέση με τα χρήματα που δίνεις και υπάρχουν και κάποιοι που με λύπη και θυμό αναφέρουν προβλήματα (διαρροές λαδιού, μειωμένη απόδοση, θόρυβοι πέραν του εξαμηνου, κακή συνενόηση με την τεχνική υποστήριξη στη Taiwan κτλ).
__________________
Απάντηση με παράθεση