Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 19-02-05, 10:21
Το avatar του χρήστη Elen
Elen Ο χρήστης Elen δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-10-2004
Μηνύματα: 20
Elen is on a distinguished road
Να σου πω εγώ που ξέρω κιόλας! Για το ΤΤ είναι πως το βλέπει ο καθένας εγώ πχ θεωρώ την εμφάνισή του απαράδεκτη (θα χρησιμοποιήσω αυτή τη λέξη γιατί με αλλή ίσως παρεξηγηθώ) αυγό μου θυμίζει. Μιλάω εξωτερικά πάντα εφόσον η πλειοψηφία ασχολείται περισσότερο με το look. Δεν έχει σημασία τι έχεις αρκεί εξωτερικά να φαίνεται πως έχεις βάλει λεφτά ( αεροτομές, αεραγωγούς κτλ) Πχ ίσως προτιμήσουν ένα fiat καραφτιαγμένο παρά μία Ε30 που αν και οι λάτρεις της BMW τρελαίνονται στη θέα της είναι από τα παλιά. Επίσης δε νομίζω ότι τους αρέσουν τα Χ και ούτε και παρόμοια.(όλα αυτά βασίζονται σε συζητήσεις).πάντως BMW πάντα μας έλκυαν και συνεχίζουν!!! Δε μιλάω σε προσωπικό επίπεδο, πάντα όταν βλέπουμε BMW 'κάνουμε άκρη να περάσει'.Βέβαια δε μπορείς με μια BMW να βρεις γυναίκα πρέπει να αρέσει και το άτομο που οδηγεί, να συμπληρώνει όλο το σετ! Η γυναίκα ελκύεται από τα γρήγορα φτιαγμένα. Τώρα όσες ασχολούνται όχι μόνο με το εξωτερικό ξέρουν να ξεχωρίζουν τα 'καλά' αμάξια ασχέτως αν είναι φτιαγμένα... Έχω ρωτήσει φίλες μου που προτιμούν το φίλο τους να οδηγάει αυτοκίνητο στυλάτο παρά να το οδηγούν οι ίδιες. Ferrares και λοιπά όμοια κατέχουν πρώτη θέση στην καρδιά των γυναικών!!! Θα μπορούσα να πω και άλλα πολλά περί του θέματος αλλά να μη γίνω βαρετή. Γενικώς η πλειοψηφεία των γυναικών θέλει όμορφους άντρες να οδηγάνε ένα οποιοδήποτε φτιαγμένο εξωτερικά αμάξι αλλά περισσότερο ferarri,porsche,bmw K.T.Λ. Είναι θέμα γοήτρου,στυλ.. Αυτά!!! Υπάρχουν και άλλες ομάδες που ασχολούνται με αυτοκίνητα και δε τους νιάζει μόνο εξωτερικά..ξέρετε! Εγώ αναφέρθηκα στην πλειοψηφεία...οποιεσδήποτε ερωτήσεις δεκτές!
__________________
Life is 2fast 2furious!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Elen : 19-02-05 στις 10:24
Απάντηση με παράθεση