Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 19-02-11, 22:28
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwnikolase36 Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια αυτο που θα πω μπορει να ειναι και λιγο ασχετο...ειχα παει πριν κανα 6μηνο στην bmw τρικαλιοτης να ρωτησω για καθησματα τα bucket τα Μ για ε36...ξερετε τι τιμη ακουσα?εξωφρενικη...3000 το καθε καθισμα...μιλαω για τα μπροστινα...ξερετε να μου πειτε τι τιμες παιζουν γενικα και που θα μπορουσα να βρω?εστω και μεταχειρισμενα σε καλη κατασταση...εχω φαει ολο το car.gr και ειχα βρει μια περιπτοση για 1500 ευρο ολο το σαλονι τοτε...αλλα δεν διαθετω τοσο χρημα και ενδιαφερομαι μονο για τα μπροστινα και σπαστα..γιατι ειναι κουπε...περιμενω απαντησεις!
γεια σου φιλε μου!το συγκεκριμενο σαλονι του ε36 μ3 τοσο περιπου παιζει δεν νομιζω να το βρεις πιο φτηνο μονο αμα ειναι τπτ ταλαιπωρημενο να το βρεις αλλα και παλι ποσο φτηνο να το βρεις ?ποσα χρηματα διαθετεις??λιγο δυσκολο να το βρεις κατω απο 1000Ε παντως ..αν το γουσταρεις παντως πρεπει να τα σκασεις τα ευρω να ξερεις παντα οτι το καλο το πληρωνεις λιγο ακριβα!!!α!!!και κατι αλλο το γνησιο σαλονι του Μ3 που ειναι ημιμπακετ ειναι παντα σπαστο για coupe στα τετραπορτα βαζουν το κανονικο καθισμα!!!αυτα εχω να σου πω!!!
Απάντηση με παράθεση