Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 13-04-11, 17:20
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreas_R Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε διαβασα κανενα αρθρο απλα ασχολουμαι και διαβαζω αρκετα φορουμς με βελτιωσεις

Αποψη μου ειναι οτι το δυναμομετρο ειναι εργαλειο για τον προγραμματιστη.

Τα υπολοιπα ειναι ενδεικτικα.

Ξαναλεω αποψη μου η οποια στηριζεται σε οτι εχω δει-βιωσει και διαβασει.
Το ότι με παρρησία αναφέρεις πως δεν διάβασες το άρθρο εν μέρει σε τιμά διότι εισαι ειλικρινής!
Κατα κύριο λόγο όμως δεν σπατάλησες λίγα λεπτά γ να μάθεις μέσω του άρθρου κάποια πράματα τεκμηριωμένα,αντικειμενικά κ απο ενα περιοδικο το οποιο κοστιζει 6 ευρώ κ σου δόθηκε δωρεάν κ μαλιστα σκαναρισμένο!Αφού προτιμάς να διαβάζεις διάφορα forums δικαίωμα σου αλλα μη βγαζουμε κ συμπερασματα οτι τα δυναμόμετρα ειναι μόνο για βελτιωτή!Για όσους δεν συμφερουν τα αποτελέσματα που βλέπει ίσως ναχεις δίκιο!!Τότε ούτε κ σε βελτιωτές να προσθέσω δεν επαρκεί το δυναμόμετρο αλλα μόνο ο δρόμος όπως λένε κ τπτ άλλο!
Δηλαδή ο ιδιοκτήτης να μην ξερει τι γινεται στο αυτοκινητο του εστω κ μαμα?Αν το βελτιωσει που θα κερδισει,χασει κτλ?Αν θελει να βαλει μια κοντρα τουναι απαραιτητο επισης.Κατοχος κ civic type-r δεν εισαι?Κάτι θα ξέρεις.......
__________________

Απάντηση με παράθεση