Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 24-06-15, 09:18
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν πηγαινα σε 2000 κεκ και πανω σε καμια περιπτωση δε θα επαιρνα αμαξι νεοτερο απο 10 ετιας καθοτι θα πληρωνα και φορο πολυτελειας σε συνδιασμο με τα υψηλα τελη κυκλοφοριας, το οποιο ειναι δυσβασταχτο και ληστρικο... το συγκεκριμενο πραγματικα εχει υψηλη τιμη σε σχεση με τη μεση τιμη πωλησης e46 320 cabrio. Ομως δεν μπορω να αναγνωρισω οτι εχει γινει αψογη δουλεια στην μετατροπη του look-εγινε σε γνωστη αντιπροσωπεια στα νοτια προαστια, ειναι αψογο χωρις το παραμικρο καθοτι ο φιλος μου ειναι ψειρας... βεβαια εχετε απολυτο δικιο στο θεμα οτι δεν εχει γκαζι οπως το mcs και οτι ειναι 12 χρονων μοντελο και 2 μοντελα πισω... ομως πραγματικα μου αρεσει παρα πολυ... και εγω αυτα σκεφτομαι που ειπατε και φρεναρω λιγο... επισης ειναι 2000κεκ και οχι 2200.... που σημαινει πως θα σερνεται... αλλα ειναι μια κουκλα...
Γράφω μόνο για να σου πω ότι οι φόροι πολυτελείας θα αυξηθούν.
Θα ακολουθηθεί πρόσθετο κριτήριο για τα οχήματα χαμηλού κυβισμού αλλά με μεγάλη εργοστασιακή αξία, και η παλαιότητα από 10 χρόνια θα πάει στα 15 ή θα γίνει ανεξαρτήτως ηλικίας.. Μέχρι τώρα στα πλάνα είναι και τα οχήματα παλαιότητας 20 ετών και άνω να πληρώνουν τέλος παλαιότητας αντίστοιχο του πολυτελείας..
Αυτά σκοπεύουν να ψηφίσουν άμεσα..
Συνεπώς, σε καλώ απλά να περιμένεις, μη βρεθείς προ εκπλήξεων..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση