Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 18-10-09, 02:57
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από veliopou Εμφάνιση μηνυμάτων
όταν θα τα βάλεις τα συμβατικά, μην απορήσεις γιατί το αμάξι έγινε βάρκα.
Tην απάντηση στην έδωσε ο Νick E60 και συμφωνώ απόλυτα στα όσα είπε. Αυτά που λες δείχνουν ότι δεν έχεις μελετήσει και πολύ το θέμα. Με την ίδια λογική και τα κάρα που έχουν ξύλινες ρόδες είναι καλύτερα από τα αμάξια, γιατί είναι πιο σκληρά. Και μόνο που ΚΑΜΙΑ σπορ κατασκευή δεν φοράει rft θα έπρεπε να σε κάνει να καταλάβεις ότι αυτά που λες περί βάρκας δεν ισχύουν. Εκτός και αν η Μ3 η οποία δεν κυκλοφορεί με rft είναι βάρκα και η 116 με τα rft είναι τρένο.

Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει ποτέ να αλλάξεις τα rft σου με συμβατικά ώστε να μπορείς να συγκρίνεις. Εγώ όμως που έχω μπει σε 3άρα με απλά ελαστικά, βρήκα μόνο πλεονεκτήματα και ούτε ένα μειονέκτημα (εξαιρείται η ασφάλεια που και αυτό είπαμε ότι είναι αμφισβητήσιμο). Σnβεπώς έχω σχετική εμπειρία στο θέμα.

Και τέλος, όποιος θέλει σπορτίφ αίσθηση καλύτερα να αλλάξει αναρτήσεις κα να κάνει κανά χαμήλωμα και αν και πάλι δεν ικανοποιείται να αλλάξει αμάξι και όχι να βάζει rft γιατί έτσι δεν κερδίζει αίσθηση, αλλά βάρος και κοπάνημα.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση