Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 10-01-14, 18:29
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ρε Μιχάλη, πραγματικά γιατί πας να χαλάσεις το κλίμα? Επειδή ήμουν και εγώ εκεί εχτές και επειδή γνωριζομαι και με τους 2 σας, θα επαναλάβω τα ίδια που είπα και εχτές εντελώς αντικειμενικά και χωρίς καμία σκοπιμότητα.
Εχτές λοιπόν δεν αναφέρθηκε ποτέ μπροστά σε όλους μας τα 2 κενά που έγραψες. Πως βγήκαν τώρα δηλαδή?
-έχεις κολλήσει ότι φοράει πρόγραμμα το 46 και επιμένεις... Μα για πιο λόγο να το κρύψει ο Νάσος? Όπως σου είπα και εχτές και το ξέρει και ο Πάνος, υπάρχουν Μ3 και Μ3... Ξέρουμε ότι του Νασου πάει όπως πρέπει να πηγαίνει ένα Μ3. Επειδή εσύ μπορεί να έχεις βρει άλλα 10 χρεπια και τους εριχνες κολώνες, δε σημαίνει ότι αυτό είναι φτιαγμένο. Με την ίδια λογική εσύ θα έπρεπε να μας δουλεύεις γιατί παγκοσμίως έχεις απτά 2-3 36αρια που είναι πιο γρήγορα από 46 . μαλακια δεν είναι αυτό?
Και τέλος στο λέω πολύ φιλικά και το ξέρεις, και εχτές μετά την κόντρα και τώρα που διαβάζω όλα αυτά, εσύ φαίνεσαι σα να θες να κάνεις καριέρα ρε φίλε... Και εχτές αρπαχτηκες και σήμερα το ίδιο βλέπω, ειλικρινά. Και αν είχες δεχτεί να πάμε δικαβαλοι για να έχουμε και βίντεο, τώρα δεν θα κάναμε αυτή την κουβέντα...

Η δικιά μου άποψη είναι ότι εχτές άνοιξαν 2 σωστά συντηρημενα και όπως πρέπει να πηγαίνουν Μ3 όπου η μικρή διαφορά σε ιπποδύναμη δεν ήταν αρκετή να καλύψει την διαφορά του βάρους. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Όλα τα άλλα είναι για κολλημένα μυαλά.

Αλλά θα σας ξεκ@λιασω και τους 2 σας με του STR!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!