Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1304  
Παλιά 13-06-17, 10:41
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Με τον τίτλο της τελευταίας ατμοσφαιρικής Μ3 με πραγματικό V8 που στροφάρει και ενός αυτοκινήτου που δεν φτιάχτηκε με το μυαλό 100% στους ρύπους και την κατανάλωση. Επίσης είναι το τελευταίο Μ3 κουπέ.

Επειδή όλος ο λόγος γίνεται για την σύγκριση με το 46 θα ήθελα να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου ακόμη και αν δεν είχα κανένα από τα 2. Μιας και έχω οδηγήσει αρκετά 46 και 92 (χειροκίνητα πάντα) το 92 είναι ακριβώς αυτό που πρεσβεύει το Μ3, τα κάνει όλα πολύ καλά χωρίς να ξεχωρίζει κάπου και επιπλέον δεν χαλάει σε 100 σημεία όπως το 46. Έχουν περάσει ήδη 10 χρόνια και η αξιοπιστία του σε σχέση με το 46 έχει επαληθευθεί. Για εμένα το 92 είναι καλύτερο συνολικά αυτοκίνητο από το 46 ενώ το 46 έχει μόνο μερικά στοιχεία τα οποία είναι καλύτερα από το 92.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση