Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 07-03-16, 13:18
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Προς θεού δεν το αντιμετωπίζω σαν στραγάλια...και συγνώμη αν έδειξα κάτι τέτοιο...απλώς είναι κρίμα να πάρω το 335d και να μην πηγαίνει όπως του αξίζει...κάνω ταξίδια και συνήθως το κάθε ταξίδι μου είναι απο 500 έως 1000χλμ θελω να είναι άνετο και στην πόλη ξεκούραστο και να μην καίει παρά πολλά...απλώς 320d εχω ακούσει κάτι για πολλαπλασιαστές και γιαυτο βγήκα απο το τριπάκι...ειμαι εδώ για να ακούσω τις συμβουλές σας... αν έδειξα αλαζονικός πραγματικά συγνώμη...
Τα βενζινοκινητα 320 με τα 170 αλογα ειχαν θεμα με πολλαπλασιαστες, οχι τα diesel.

Kατα τη γνωμη μου το 320d ειναι αυτο που θες αφου ειναι γρηγορο και οικονομικο.
Αν ηθελα καλυτερες ακομα επιδοσεις, τοτε δεν θα πηγαινα σε diesel αλλα σε 330i γιατι σε αυτες τις ιπποδυναμεις μετραει και η αισθηση και οπως και να το κανουμε οσο γρηγορο και να ειναι ενα diesel τη λειτουργια ενος καλου βενζινοκινητου και μαλιστα 6κυλινδρου δεν την εχει.
Παντως η χρυση τομη μεταξυ επιδοσεων και κοστους χρησης ειναι αναμφιβολα μια 320d.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση