Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 24-05-13, 18:31
storki Ο χρήστης storki δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 21-07-2012
Μηνύματα: 25
storki is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
ενα light τουρμπισμα στο 318ις θα σε παει περιπου στα 190-200 αλογα αναλογα την τουρμπινα που θα χρησιμοποιησεις,νουμερα δλδ που ενα 328 τα'χει εργοστασιακα...Καλα για κοστος τουρμπισματος,δεν το συζητω,εχει συζητηθει εκτενως.....αποφασισε φιλε μου τι ακριβως θες και περιμενεις στο μελλον απ'τ'αμαξι σου γιατι δεν ειναι εποχη για σπαταλες.....
ενταξει κι`εγω γι`αυτο δεν λεω οτι θα τα κανω ολα μαζι. γιατι θα μπορουσα πολυ ομορφα να παρω το μοτερ να το κανω ενα rebuilt να του φορεσω σφυριλατα και τα λοιπα σιγα-σιγα να το εφτιαχνα και να βγει 200+ η 300+ η δεν ξερω κι`εγω. απλα επιδη εχω τραβηξει ειδη ενα ζορι απο κατι θερμοστατες που κολλησαν και τρωει και το καθημερινο ζορι απο το δεξι μου ποδι γι`αυτο το λεω να το βαλω και απ`την αλλη υπαρχει τουρμπο ιντερκουλερ και περιμενουν και δεν θελω να ξεφυγω σε μοτερ γι`αυτο συζηταω το is και μετα βλεπουμε.
το ξερω οτι το γκαζι ειναι ομορφο αλλα δεν ξεχναω οτι με αυτο το αμαξι παω στην δουλεια μου για ψωνια και λοιπα και γι`αυτο δεν θελω να ξεφυγω και παω σε λαιτ πραγματα
Απάντηση με παράθεση